« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şike teklifi Serkan'ı etkilemedi

Fenerbahçe maçında kalesinde gördüğü goller nedeniyle spekülasyon konusu olan Serkan Kırıntılı’nın konsantrasyon bozukluğu yaşadığı öğrenildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Serkan’ın menajeri Haluk Canatar, hafta içinde maçla ilgili yapılan yorumların ve antrenman boykotunun Serkan’ın konsantrasyonunu bozduğunu söyledi.

Şimdi merak edilen konu Serkan’ın Ankaragücü’ndeki geleceğinin nasıl şekilleneceği…

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda konuşan genç file bekçisin menajeri Haluk Canatar, Serkan’ın şike teklifinden etkilenmediğini belirterek “Şike teklifi Serkan’ı etkilemedi. Serkan’ı en çok etkileyen, hafta içerisinde transfer taksitlerinin alınamamasından dolayı antrenmana çıkmaması olayıdır. Serkan, bu boykotun içerisinde bulunmak zorunda kalması onu çok etkiledi. Maçtan önce futbolcunun konsantrasyonunu bozacak bilecek pek çok etken vardı. İstanbul’a gelip, Bağdat Caddesi’nde yemek yemesi bile speküle edildi. Maçtan önce yapılan yorumlar, takımın antrenmana çıkmaması Serkan’ın konsantrasyonun bozdu” dedi.

A.GÜCÜ’NDE KALACAK MI?

Canatar, Serkan’ın bir maçtaki hatası nedeniyle takımdan aforoz edilmemesi gerektiğini belirterek, “Serkan, 22 yaşında A Milli Takım’a çağrıldı. Son derece yetenekli ve gelecek vadeden bir kaleci. Böyle bir kalecinin şike yapması mümkün mü? Serkan, asla şike ve benzeri yollara heves etmemiştir. Arkasında hiçbir şaibe bırakmayan  pırıl pırıl genç bir futbolcudur. Asla ahlaki bir zafiyeti yok. Her şeyine kefilim” dedi.

Haluk Canatar, yönetimin genç kaleciyle ilgili düşüncesinin değişmeyeceğini umduğun ifade etti ve “Serkan’ın Ankaragücü’yle 4 yıllık sözleşmesi var. Fenerbahçe maçında yediği hatalı goller nedeniyle takımdaki geleceği sorgulanmamalı. Ankaragücü’nde çok mutlu olduğu için 4 yıllık anlaşma yaptı. Yöneticilerin bu konuda tavrı ne olacak bilemiyorum. Onların taktir” şeklinde konuştu. 


Bunları da Beğenebilirsiniz