« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şike iddiaları eski başkanları biraraya getirdi

Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı'nın çağrısı üzerine, Boluspor'da görev yapan 6 eski başkan kulüp binasında biraraya gelerek, kulüp hakkındaki şike iddialarına cevap vermek için basın toplantısı düzenledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Eski başkanlardan Yılmaz Becikoğlu, Boluspor hakkındaki şike iddialarına cevap vermek için televizyon programına çıktığını ve orada Boluspor'u sonuna kadar savunduğunu ifade ederek, "Boluspor bugüne kadar şike yapmamıştır. Boluspor şike yapmış olsaydı Futbol Federasyonu gerekli cezayı verirdi. Boluspor'un şike yaptığını bundan sonra gündeme getirecekler hakkında yüklü miktarda tazminat davası açacağım. Bizler Boluspor'un eski başkanları olarak kulübün her zaman arkasındayız" diye konuştu.

Eski başkanlarından Mustafa Çizmeci, Necdet Gören, Mehmet İnceayan, Suha Alpaslan ve Yener Bandakçıoğlu, Yılmaz Becikoğlu'nun televizyon programında Boluspor'u sonuna kadar savunduğunu ve Boluspor'un bugüne kadar şike olaylarına karışmadığını ifade ettiler.

Toplantıya katılan başkanlar, Boluspor'un geleceği ve başarısı için birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını kaydettiler.

Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, Boluspor tarihinde böyle bir birliktelik ve beraberliğin görünmediğini kaydederek, "Boluspor bu gün tüm başkanlarını biraraya getirerek bir birliktelik içerisinde olduğunu gösterdi. Bugün buraya gelen tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu birlikteliğin devamını diliyorum" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler