SİİRT HABERLERİ

Siirt'te trafik sorunları masaya yatırıldı

AA / Mehmet Ali Olgaç
25.02.2016 - 11:26Son Güncelleme :

- Siirt’te, Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planı Koordinasyon Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

AA / Mehmet Ali Olgaç

SİİRT (AA) - Siirt’te, "Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı" kapsamında oluşturulan Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planı Koordinasyon Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Valilik toplantı salonunda Vali Yardımcısı Ceyhun Dilşad Taşkın başkanlığında düzenlenen toplantıda, 2015 yılının ilk üç ayında trafik güvenliğine yönelik, Siirt’te yapılan denetimler, eğitim faaliyetleri, trafik kazaları ile ilin trafik sorunları ve çözüm önerileri ele alındı.

Siirt Emniyet Müdürlüğü Trafik Tecil ve Denetleme Şube Müdürlü tarafından ilgili kurum ve kuruluşların yaptığı trafik çalışmaları hakkında sunum yaptı.

Vali Yardımcısı Taşkın, yaptığı konuşmada, hazırlanan eylem planı ile kurum ve kuruluşlar, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşlarına önemli görevler düştüğünü belirtti.

Trafik’te yaşanan sorunların çözümü için İlgili tüm kuruluşların çalışmalarının devam ettiğinin dile getirildiği toplantı, önerilerin sunulması ile sona erdi.

Toplantıya, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden oluşan kurul üyeleri katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Siirt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Siirt ilinden Siirt'te trafik sorunları masaya yatırıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 11 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Siirt'te trafik sorunları masaya yatırıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı