SİİRT HABERLERİ

Siirt'te ilk kez bir kadın vergi rekortmenlerinden oldu

AA / Mehmet Ali Olgaç
26.02.2016 - 13:43Son Güncelleme :

- Siirt'te, Gelir ve Kurumlar vergi rekortmenleri arasında ilk 5'te ilk kez bir kadın mükellef yer aldı.

AA / Mehmet Ali Olgaç

SİİRT (AA) - Siirt'te açıklanan Gelir ve Kurumlar vergi rekortmenleri arasında ilk 5'te ilk kez bir kadın mükellef yer aldı.

27'inci Vergi Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenen ve Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz'ın katıldığı programda, en çok vergi veren ilk 10 mükellef açıklandı.

Siirt'te vergi rekortmenleri arasında ilk 5'e Naz Yapı Denetim Yönetim Kurulu Başkanı Elif Tren Özer girdi.

Siirt İl Defterdarı Meral Dönemez, yaptığı konuşmada, vergi rekortmenleri arasında bir kadın mükellefin olmasının kendilerini son derece mutlu ettiğini, kadın girişimcilere de örnek olacağına inandığını belirterek, Elif Tren Özer’i bu başarısından dolayı kutladı.

Elif Tren Özer, teşekkür belgesini Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Selim Karakuzu'dan aldı.

Programa, Garnizon Komutan Vekili Kurmay Albay Alican Erkiletlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Alparslan Ağçakale, İl Emniyet Müdürü Metin Özkan, Defterdar Meral Dönmez, Kurum Müdürleri ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Siirt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Siirt ilinden Siirt'te ilk kez bir kadın vergi rekortmenlerinden oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 13 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Siirt'te ilk kez bir kadın vergi rekortmenlerinden oldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı