« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Siirtli Orhan tamam gibi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

KÜÇÜK PÜRÜZ

Göztepe, Siirt Jet-Pa'lı stoper Orhan'ın transferini bitirmek üzere. Daha önce Antalya'da forma giyen 32 yaşındaki futbolcunun bonservisinin 10 milyara kadar indiğini belirten Başkan Hamdi Türkmen, ‘‘Orhan, 10 milyar peşinat, maç başına 1,5 milyar istiyor. Biz, bonservisine 7,5 milyar, Orhan'a da 5 milyar peşinat, maç başı 1 milyar lira önerdik’’ dedi.

ANKARA CEPHESİ

Ankaragücü'nün Ziya konusunda henüz karar vermediğini vurgulayan Türkmen şöyle konuştu: ‘‘Y.Turgutlu, Deniz konusunda uçuyor. Kiralık, 50 milyar ödeyemeyiz. Birol için, Ankaragücü ile Karabük arasındaki sorunların çözülmesini bekliyoruz. 21 yaşındaki santrforu kiralayan Karabük, ne Ankaragücü'ne, ne de Birol'a karşı maddi taahhütlerini yerine getirmemiş.’’

Göztepe çekiniyor

GALATASARAY'ı evinde yenerek galibiyet serisini sürdüren Göztepe, Ankara Sincan Spor Salonu'nda İller Bankası ile yarın oynayacağı maç için bugün İzmir'den ayrılacak. Ligin en iyi takımlarından birisiyle karşılaşacaklarını hatırlatan Antrenör Elif Peng, ‘‘Yeni Rus smaçör aldılar. Kazanmak istiyorsak, çok iyi oynamak, hatalarımızı en aza indirmek zorundayız’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler