SİİRT HABERLERİ

Siirt Valisi Tutulmaz, okulları ziyaret etti

AA / Mehmet Ali Olgaç
24.02.2016 - 14:55Son Güncelleme :

- Siirt Valisi Tutulmaz, kent merkezindeki okulları ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

AA / Mehmet Ali Olgaç

SİİRT (AA) - Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, kent merkezinde bulunan Milli Egemenlik Anadolu Lisesi ile Abdulhakim Ayten İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

Okulların genel eğitim durumu ve yapılan eğitim ve öğretim çalışmaları ile ilgili olarak İl Milli Eğitim Müdürü Fethi Suay ve okul müdürlerinden bilgi olan Vali Tutulmaz, okullardaki sınıfları gezerek, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Tutulmaz, ziyaret ettiği okullarda öğretmen ve okul idarecileriyle bir araya gelerek, okulların eğitim durumunu değerlendirdi.

Vali Tutulmaz, yaptığı açıklamada, "Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı iyi yetiştirmek, geleceğe iyi hazırlamak, bizlerin en öncelikli görevidir. Eğitilmiş bireyler, gelecekte en büyük güvencemiz olacaktır" dedi.

Ülkenin her alanda kalkınmasının eğitimle gerçekleşeceğini belirten Vali Tutulmaz, okul gezilerine devam edeceğini sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Siirt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Siirt ilinden Siirt Valisi Tutulmaz, okulları ziyaret etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 14 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Siirt Valisi Tutulmaz, okulları ziyaret etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı