SİİRT HABERLERİ

Siirt’te 38 Ev, 2 İşyeri Ve 1 Okul Sular Altında Kaldı

IHA
27.10.2015 - 13:07Son Güncelleme :

SİİRT'TE DÜN GECEDEN İTİBAREN ETKİSİNİ SÜRDÜREN SAĞANAK YAĞIŞ YÜZÜNDEN ÇOK SAYIDA EV VE İŞYERİNE SU BASTI.

IHA

Siirt’te dün geceden itibaren etkisini sürdüren sağanak yağış yüzünden çok sayıda ev ve işyerine su bastı.
Siirt’te etkisini sürdüren sağanak yağış yüzünden Bahçelievler, Kooperatif ve Veysel Karani mahallelerindeki 38 ev ile Güres ve Aydınlar caddelerindeki 2 iş yerini su bastı. Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan özel bir okulun bodrum katıda sular içerisinde kaldı. İtfaiye ekipleri su baskını olan yerlerde çalışma yaparken, bazı vatandaşlar da ev ve işyerlerindeki suyu kendi imkanlarıyla boşalttı.
Siirt Belediye İtfaiye Amiri Misbah Yılmaz, dün geceden itibaren itfaiyeye yapılan 38 mesken, 2 işyeri ve bir okula su baskını ihbarını değerlendirdiklerini, su dolan ev ve işyerlerini belediyenin araçlarıyla temizleme çalışmaları sürdürdüklerini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Siirt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Siirt ilinden Siirt’te 38 Ev, 2 İşyeri Ve 1 Okul Sular Altında Kaldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 13 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Siirt’te 38 Ev, 2 İşyeri Ve 1 Okul Sular Altında Kaldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı