SİİRT HABERLERİ

Siirt Esnaf Kefalet Kooperatifi Mali Kurul toplantısı

AA / Mehmet Ali Olgaç
25.02.2016 - 12:14Son Güncelleme :

- Siirt Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Mali Genel Kurul toplantısı düzenlendi.

AA / Mehmet Ali Olgaç

SİİRT (AA) - Siirt Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Mali Genel Kurul toplantısı düzenlendi.

Esnaf kefalet toplantı salonunda düzenlenen ve toplam 958 üyeden 109'unun katıldığı Mali Kongre toplantısı, divan başkanlığının oluşmasıyla başladı.

Siirt Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nihat Tav, yaptığı açıklamada, "Mali Genel Kurul Kongresinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. 2016 yılının esnaf başta olmak üzere tüm halkımıza yönelik daha verimli bir yıl olarak geçmesini umut ediyoruz" dedi.

Toplantı, 2015 yılına ait yönetim kurulu yıllık çalışma raporunun okunması, bilanço ve gelir giderlerin hesaplarının okunması, raporların ve hesapların müzakere edilerek kabulü veya reddi hakkında karar alınması, yönetim ve denetim kurullarının ayrı ayrı ibrazı ve 2016 yılı tahmini bütçenin görüşülerek karara bağlanması ile sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Siirt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Siirt ilinden Siirt Esnaf Kefalet Kooperatifi Mali Kurul toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 12 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Siirt Esnaf Kefalet Kooperatifi Mali Kurul toplantısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı