Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Sıfırı tüketti, borcunu bitirdi

  Hürriyet Haber
  08 Kasım 2009 - 17:13Son Güncelleme : 08 Kasım 2009 - 17:13

  Ünlü oyuncu ve sunucu Nurseli İdiz, 12 yıl süren, tam 4 trilyon lira harcadığı tefeci ve banka kabusunu anlattı: Tefecilerden bir hafta önce kurtuldum ama sıfırı tükettim.

  Nurseli İdiz / Foto Galeri

  “Saklambaç” yarışmasıyla hayatımıza giren Nurseli İdiz, 90’lı yılların en başarılı oyuncu ve TV yıldızlarından biriydi. Ancak daha sonra alkol problemi yaşadı, kiloları artı ve kariyerinde büyük bir düşüş yaşadı.

  'ALKOLİK OLDUM'

  İdiz, önceki gün büyük bir itirafta bulunarak yaşadığı kötü günlerin sorumlusunun tefecilere ve bankalara olan borçlarının olduğunu açıkladı: “Vergi borçlarım ve yanlış hesaplar yüzünden tefecilere ve bankalara 12 yıl boyunca tam 4 trilyon ödedim. Bu yüzden alkolik oldum, dibe vurdum.”

  'KİRADAYIM AMA HUZURLUYUM'

  Tefecilere ve bankalara olan borcunu 12 yıl sonunda geçtiğimiz hafta bitirip özgürlüğüne kavuştuğunu belirten İdiz sözlerine şöyle devam etti: “Boğaz’da dubleks yalım, Nişantaşı’ndaki dairem, Bodrum’daki villam, iki cipim ve bankadaki paralar gitti. Bazı yapımcıların elinde oyuncak bile oldum. Artık kiradayım ve sıfırı tükettim ama huzurluyum. Artık ağlamıyorum, yastığa başıma koyduğumda ‘Yarın başıma ne gelecek’ diye düşünmüyorum.”

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı