« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sidal: 'Galiyet hakkımızdı'

Turkcell Süper Lig'de son haftalarda aldığı puanlarla yükselen bir grafik yakalayan Kasımpaşa'da, Trabzonspor karşısında alınan 3-1'lik galibiyet büyük sevinç yarattı.

A.A
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor maçını değerlendiren Kasımpaşa Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, bordo-mavili ekip karşısında galibiyete inandıklarını ve son dönemde oynadıkları güzel futbolla patlama yaparak  kazandıklarını ifade etti.

“Kazanacağımızdan hepimiz emindik” diyen Sidal, “Uzun süredir güzel  bir futbol ortaya koyuyorduk. Her maça 3 puan için çıktık, kaybettik, berabere kaldık, kazandık... Güzel bir maçta, güzel bir sonuçla patlama yapacağımızı  biliyorduk. Trabzonspor maçında galibiyete herkes inanmıştı. Futbolcular,  yöneticiler, taraftarlar, kazanacağımızdan hepimiz emindik. Tek yürek halinde birlik ve beraberlik içinde 3 puanı aldık. Takım olarak moralimiz, motivasyonumuz  üst düzeye çıktı. İnşallah bu güzel oyunu, birlik ve beraberliği devam ettirerek  daha üst sıralara yol alacağız” şeklinde konuştu.

Ligin 14. haftasında Fenerbahçe ile yapacakları maçın hatırlatılması  üzerine de Sidal, seyircisiz yapılacak bu mücadeleden de en az bir puan almayı  hedeflediklerini kaydetti.

Lig liderinin sahasında puan kaybetmek istemeyeceğini, bu nedenle  kendilerini zor bir mücadelenin beklediğini anlatan Sidal, “Rakip Fenerbahçe,  bunun bilincindeyiz. Tabii ki sahaya yine kazanmak için çıkacağız. Televizyonların karşısında maçı izleyecek sporseverlere yine güzel bir maç ve  futbol izlettireceğimizi düşünüyorum. İnşallah sonucunda puan veya puanlar alan  taraf biz oluruz” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz