Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Sıcak kutlama

  Hürriyet Haber
  24 Aralık 2000 - 00:00Son Güncelleme : 24 Aralık 2000 - 00:01

  Özel Antalya Lisesi'nde düzenlenen yılbaşı balosuna davet edilen sokak çocukları, öğrenci arkadaşları tarafından hediye yağmuruna tutuldu.

  UMUTEVİ'nde barındırılan sokak çocukları yeni yıl kutlamasını Özel Antalya Lisesi'nde yaptı. Liseli öğrencilerin davetlisi olan sokak çocuklarına yeni yıl hediyeleri de öğrenci arkadaşları tarafından verildi.

  DOYASIYA EĞLENDİLER

  Okulda düzenlenen yeni yıl balosuna katılan Umutevi çocukları, arkadaşlarının düzenlediği etkinliklere katılıp doyasıya eğlendi. Pasta yiyip bol bol eğlenen Antalya Umutevi’nde barınan sokak çocukları, yeni bir yıla umutla girdiklerini söyledi.

  İÇTEN GÖRÜNTÜLER

  Özel Antalya Lisesi öğrencileri ile Umutevi çocukları kutlamalar boyunca çok içten görüntüler de oluşturdu. Birbirlerine sarılarak yeni bir yıla girmenin ortak mutluluğunu yaşayan Umutevi çocukları okulda düzenlenen yarışmalara da katıldı.

  YALNIZ BIRAKMADILAR

  Liseli öğrenciler de yeni davet ettikleri arkadaşlarını yalnız bırakmamak için büyük çaba harcadı. öğrenciler, ‘‘Özel günlerde onlar hep burada olacak. Bunu gelenek haline getireceğiz. Onlar artık yalnız değil’’ dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı