« Hürriyet.com.tr

Sıcak günler nasıl geçecek?

Hürriyet Haber
X

Önümüzde sıcak, pırıl pırıl bir yaz var. Dormeuil'in ilkbahar-yaz sezonu için hazırlamış olduğu koleksiyon şu parçalardan oluşuyor:

Optima: Dormeuil'in en popüler kumaş gruplarından biri. İtalyan modasının yüzaklarından. Erkeklerin talepleri karşısında Optima'ya yeni renkler eklendi.

Oxygene: Takım elbiseler için yeni geliştirildi. Çok yumuşak. 30 derecede yıkanabiliyor. Düz ve desenlileri mevcut. Sık seyahat eden profesyoneller için ideal.

Orient Express: Geleneksel moherin yanardöner görüntü verilerek yenileştirilmiş hali. Düz, desenli ve yarı klasik tasarımlar, geniş bir renk skalasında. Yüzde 75 yün, yüzde 25 moher karışımı. Bu grubu en iyi tanımlayan söz, modern klasik!

Microlight: Sıcak havalarda takım elbise giyenlerin favorisi. 7.5 ons ağırlığında. Sıcak ve nemli ortamlarda nefes alabilir özelliği var ve dayanıklı bir kumaş. Yünün içine karıştırılmış üçte bir oranındaki mikrofiberle kumaşın daha da yumuşaması sağlanmış.

Buckingham: Super 120 ve Super 130 kumaşlardan hazırlanmış olan bu koleksiyon, İngiltere'de üretiliyor. Super 120'lerin düz ve desenli grubu 7.5 ons ağırlığında, Super 130'lar ise twill şık takımlar için 9 ons ağırlığında.

Horizon: Ceket ve pantolonlar için hazırlanan bir koleksiyon. Özellikle cuma günleri rahat giyinmeyi sevenlere uygun.

Dorsilk: Dormeuil'in yaz koleksiyonunun vazgeçilmez parçası. Yüzde 54 ipek, yüzde 46 yün karışımı. Spor ceket ve pantolon için ideal.

Naturals: İpek-keten, pamuklu, keten-yün, ipek-keten-yün karışımı kumaşlar ve moda renkleri arayanlar için.

Crystal: Dormeuil tasarımcıları tarafından özel olarak hazırlanan bu grupta, 1998'in moda düz renkleri bulunuyor. Gramaj olarak hafif takımlık alternatifler sunuyor.

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
170 yıl sonra bulunan batık
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Trakya'nın can damarı: Edirne
Kültür&SanatKültür&Sanat
Artvin’de sıra dışı kütüphane mimarisi
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Longozun sonbahardaki güzelliği havadan görüntülendi
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Çölün tam ortasında 2000 yıllık göl!
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Herkül ve Amazon Kadınlarının adası: Giresun Adası