Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Sibel'in hep yanındayım

  Hürriyet Haber
  09.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Hakan Ural, babası Selçuk Ural'ın sert açıklamalarına inat, eski eşi Sibel Can'a destek verdi.

  BİR ZAMANLAR ÖRNEK ÇİFTTİ (FOTO GALERİ)

  "Oğlum bu evlilikte ihaneti de, sevilmemeyi de gördü" diyen babasının açıklamalarına katılmayan ünlü oyuncu, Sibel Can'ın yanında olduğunu belirtti.
  Çocuklarımız zarar görür
  Hakan Ural, "Orada Neler Oluyor" programında "Oğlumu uçuruma sürükleyen olay, Sibel Can'la evlenmesiydi. Bu evlilikte ihaneti de, sevilmemeyi de gördü" diyen babasına inat, eski eşine destek verdi. Bu tür tartışmaların

  Sibelin hep yanındayım
  çocuklarına zarar vereceğini belirten oyuncu, "Benim Sibel'den iki yetişkin adayı çocuğum var. Sibel onların annesi ve ben sonuna kadar arkasındayım" diye konuştu.
  O çok güçlü bir kadın
  Ural, sözlerine şöyle devam etti: "Bu gibi tartışmalar, okul çağındaki çocuklarımı çok etkiliyor. Sibel'in bir anne ve güçlü bir kadın olarak çocuklarımın arkasında olmasına destek veriyorum. Böylesi tartışmalara ben de girersem, başta çocuklarımın zararına olur. Onlar okul çağındalar, arkadaşları arasında gerçekleşen benzer tartışmalardan etkileniyorlar, bunu kapatmamız lazım."
  Hakan Ural, Kadir İnanır'ın sağ kolunu canlandırdığı "İpsiz Recep" dizisinin ilk bölümünü, ekip arkadaşları ve eşi Ezgi Can ile birlikte izledi.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı