İZMİR HABERLERİ

SHOEXPO 7 Mart'ta kapılarını açıyor

AA / Bağde Ezberci
26.02.2016 - 14:24Son Güncelleme :
SHOEXPO 7 Martta kapılarını açıyor
AA / Bağde Ezberci

İZMİR (AA) - İzmir Büyükşehir Belediyesinin evsahipliğinde İZFAŞ tarafından 7-10 Mart'ta Shoexpo-İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı düzenlenecek.

İZFAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, bu yıl 39'cusu düzenlenen ve 20 bin ziyaretçi beklenen fuarda Türk üreticilerin yabancı yatırımcılarla buluşması hedefleniyor. Sadece profesyonel ziyaretçilere açık fuarda modacı Hakan Akkaya, "Siyah Cazibe" koleksiyonuyla gala defilesi düzenleyecek.

İZFAŞ Genel Müdür Yardımcısı Hasan Tunçağ, geçen yıl 31 ülkeden 127 firmanın katıldığı fuarda bu yıl katılımcı sayısının artmasını beklediklerini kaydederek, "Moda ve tasarım Türkiye için çok değerli. Fason üretimden ziyade, kendimiz bu tasarımları markalaştırarak satmaya başladığımızda gerçek kazanç sağlayabiliriz. Bu Shoexpo'da özellikle yabancı katılımcıyı çok iyi etkileyeceğimizi düşünüyoruz. Bu çabalarımız, iç piyasaya da yansıyacaktır" ifadesini kullandı.


Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden SHOEXPO 7 Mart'ta kapılarını açıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 14 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça SHOEXPO 7 Mart'ta kapılarını açıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı