Teknoloji Haberleri

  Sherlock Holmes'ün yeni oyunu geliyor

  LEVEL
  22.10.2015 - 12:03 | Son Güncelleme:

  Özellikle Robert Downey Jr'ın başrolünde oynadığı son seri filmlerin ardından yeni neslin de ilgisini çekmeye başlayan Sherlock Holmes’ün yeni oyunu 2016 baharında piyasada olacak.

  Oyunun yapımcısı Frogwares’den yapılan açıklamaya göre Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter adını alan oyun PC, PS4 ve Xbox One için geliyor. Bu defa Sherlock ve Watson ile beraber beş farklı davayı çözmeye çalışacağımız uzun bir macera bizi bekliyor olacak ve aile hikayeleri, tutkular ve gizli intikamlar da dahil olduğu nefes kesici bir senaryo söz konusu.

  Fallout 4 temalı gamepadFallout 4 temalı gamepad!

  Yayımcı Bigben Interactive’den gelen bilgiye göre ise oyun open world olmasa da ona yakın bir yapı üzerine kuruluyor.

  Sherlock Holmesün yeni oyunu geliyor  Tıpkı bir macera oyunu gibi çözülecek bulmacalardan tutun da doğru tuşa doğru zamanda basmanızı gerektirecek aksiyon. sahnelerine ve bunun dışında özgürce dolaşabileceğimiz sokaklara sahip. Ancak henüz AC serisindeki gibi karşılaştığımız insanlardan rastgele görev alıp alamayacağımızı bilmiyoruz.

  İnceleme: PES 2016da yeni neler varİnceleme: PES 2016'da yeni neler var?

  Sherlock Holmes hikayelerinin Assassin's Creed benzeri bir oynanışla harmanlanma vakti geldi çattı gibi gözüküyor. En azından oyun bu yönde atılmış ufak bir adım denilebilir.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı