Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sheringham harekatı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş, İngiltere'de futbol oynayan iki yıldızı almak için harekete geçti

Transfer Komitesi Başkanı Ahmet Hamoğlu, İngiltere Milli Takımı ve Manchester United'in 34 yaşındaki futbolcusu ile Aston Villa forması giyen Benito Carbone’yi transfer etmek için çalışmalara başladıklarını söyledi.

Temaslar başladı

Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Ahmet Hamoğlu, iç transferleri önümüzdeki hafta bitireceklerini belirterek yurt dışındaki yabancı oyunucu arayışlarının sürdüğünü açıkladı. Hamoğlu, İngiltere'de Manchester United takımının yıldızı Teddy Sheringham ve Aston Villa'da oynayan Benito Carbone ile temasa geçtiklerini vurguladı.

Hedef Avrupa'da fİnal

Yeni sezonda Beşiktaş futbol takımına Avrupa da final oynatmak için seferber olduklarını sözlerine ekleyen Hamoğlu, göreve geldiklerinden bu yana futbol menajerleri aracılığıyla Avrupa da 12 yıldız futbolcunun oynamak için kendilerine teklif gönderdiğini açıkladı. Hamoğlu, transferde çok titiz çalıştıklarını vurguladı.

Scala İLE GÖRÜŞECEKLER

İngiltere'de Beşiktaş adına araştırma yapan yöneticilerden İbrahim Altınsay, Hayri Cem ve Hasan Gocay'ın, İngiltere Süper Ligi’nde futbol oynayan 34 yaşındaki Teddy Sheringham ve Benito Carbone hakkında detaylı bir inceleme yaptıklarını belirten Ahmet Hamoğlu, çarşamba günü İstanbul'a gelecek olan teknik direktör Scala ile konuyu görüşeceklerini ifade etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz