« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Shelton: Beşiktaş'ı yenebilecek güçteyiz

Kardemir Karabükspor'un başarılı oyuncusu Shelton, kendi evlerinde ne kadar güçlü bir takım olduklarını herkesin bildiğini, Beşiktaş'ı yenecek güçte olduklarını söyledi.

BÜLENT DİKTEPE - KARABÜK / DHA
SON GÜNCELLEME
Kasımpaşa maçında sakatlanarak oyundan çıkan, 3 gün dinlendirildikten sonra antrenmanlara çıkan Shelton şu anda çok iyi durumda olduğunu ve Skibbe'nin görev verdiği takdirde sahada elinden gelenin en iyisini yapmak istediğini belirtti. Oynayıp oynayamayacağıma hocasının karar vereceğini ifade eden Shelton, "Gerçekten çok zor bir maç olacak. Beşiktaş çok iyi bir takım. Ama bizde çok iyi bir takımız. Özellikle kendi evimizde gün ve gün daha iyi olmaya çalışan çok iyi bir takımız. Kendi evimizde ne kadar güçlü olduğumuzu herkes görüyor ve biliyor. Beşiktaş'ı yeneceğiz ve de bu güce sahip olduğumuzu biliyorum" dedi.

Shelton, Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nun zeminin kötü olması ile ilgili olarak sorulan soruyu ise, "Şu anda sahaya konsantre olmuş değiliz. Maça konsantreyiz. Ne olursa olsun sahaya çıkıp oynayacağız" diyerek cevapladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler