Gündem Haberleri

  Sharon Van Etten ik kez Küçükçiftlik'te

  Hürriyet Haber
  28.09.2012 - 11:03 | Son Güncelleme:

  Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Sharon Van Etten, 12 Ekim’de Maçka KüçükÇiftlik Parkı’nda vereceği konser ile müzikseverlerle buluşuyor! Indie rock/ neofolk’un yeni nesil temsilcilerinden Sharon Van Etten, Avea Escape to Music Konserleri ile İstanbulluları büyüleyecek.

  2009 yılında Espers’dan Greg Weeks’in öncülüğünde “Because I was in love” albümüyle müzikal kariyerine başlayan Sharon Van Etten, özellikle “Woman’s Prison” filminde seslendirdiği “Coming Home” şarkısıyla dikkatleri üzerine çekti.

  The National ve Beirut gibi isimlerle birlikte sahne alan Sharon Van Etten’in ertesi yıl çıkardığı ikinci stüdyo albümü “Epic”de yer alan “Love More” kaydı Bon Iver ve The National Grubu tarafından yorumlandı.

  Geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan son stüdyo albümü olan “Tramp” ile eleştirmenlerden tam not alan Sharon Van Etten’ın prodüktörlüğünü The National Grubu’ndan Aaron Dessner yaparken, “Serpent” adlı şarkıda da sanatçıya eşlik etti. 
   
  Ses rengi Patti Smith’i andıran Etten’in, son albümü “Tramp” İngiltere’nin önde gelen müzik dergilerinden NME tarafından 2012’nin en iyi albümlerinden biri olarak gösterildi.

  3. Avea Escape To Music Konserleri kapsamında, Sharon Van Etten 12 Ekim Cuma günü Maçka KüçükÇiftlik Park’ta muhteşem bir konserle müzikseverlerle buluşacak.

  Joan Baez, Vashti Bunyan, Nick Baird gibi isimlerden ilham alan Sharon Van Etten, sesi ve melodilerinin yanı sıra sempatik tavırları ve gitar performansı ile hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

   

  Kapı açılış;  20:00

  Konser başlangıç;  21:30

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı