Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

SHARAPOVA NİŞANLISINDAN AYRILDI

Tenis kortlarının yıldızı Maria Sharapova nişan yüzüğünü attı... Şu sıralar ABD Açık Tenis Turnuvası'da mücadele eden 25 yaşındaki Sharapova, gazetecilere yaptığı açıklamada Anadolu Efes takımında oynayan basketbolcu nişanlısı Sasha Vujacic ayrıldığını açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

MUTLULUKLARI MAZİ OLDU- Fotogaleri

Tenis kortlarının yıldızı Maria Sharapova nişan yüzüğünü attı...

Şu sıralar ABD Açık Tenis Turnuvası'da mücadele eden 25 yaşındaki Sharapova, gazetecilere yaptığı açıklamada Anadolu Efes takımında oynayan basketbolcu nişanlısı Sasha Vujacic ayrıldığını açıkladı.

Sharapova, Mallory Burdette iele yaptığı karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında özel hayatıyla ilgili bir soru üzerine "Aslında herkesin bana bu soruyu sormasını bekliyordum. Ama bugüne kadar kimse doğrudan sormadı" diye konuştu.

İki yıllık nişanlısından ayrıldığını söyleyen Sharapova "Bu her ikimiz için de zor bir karardı" dedi.

Vujaci ile hala çok iyi arkadaş olduklarını söyleyen Maria Sharapova "Birlikte çok güzel zamanlar geçirdik. Ama ikimizin çalışma takvimi görüşmemizi zorlaştırıyordu. Özellikle de Sacha'nın Türkiye'de oynama kararı. Çok fazla seyahat edemiyordu. Türkiye'de oynarken 10 ay boyunca hiç görüşmediğimiz oluyordu. Bu da ilişkimizi zora soktu" dedi.

Maria Sharapova geçen hem TEB Paribas WTA'da mücadele etmek için hem de bir saat firmasının tanıtımı için Türkiye'ye gelmişti.

Güzel tenisçinin nişanlısına "İstanbul'da köpekler sürüler halinde dolaşıyor. Burada kalırsan seni ziyarete gelmem" dediği ileri sürülmüştü.

Çiftin bu yıl 10 Kasım'da İstanbul'da evleneceği de ileri sürülmüştü. Ancak Sharapova bunu yalanlayarak "Bunlar asılsız dedikodular. Düğün kesinlikle İstanbul'da olmayacak" cevabını vermişti.

Sharapova'nın ayrıldığı nişanlısı Sasha Vujacic, halen Anadolu Efes'te oynamayı sürdürüyor.

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=59963&rid=2369&hid=21357930

21357930

21357930

21357930

21357930


Bunları da Beğenebilirsiniz