« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Shaqiri'yi çok istiyoruz ama çok zor"

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, transfer ile ilgili son gelişmeleri hurriyet.com.tr'ye açıkladı. Albayrak yaptığı açıklamalarda Basel'de forma giyen Shaqiri'nin transferi ile ilgili olarak "Shaqiri'yi takımımızda görmeyi çok istiyoruz ama onu almak çok zor" dedi.

Ali Can YAYCILI / ayaycili@hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Süper Lig'de lider durumunda bulunan sarı-kırmızılı takımda gündem transfer..

 

Kulübün yönetim kurulu üyelerinden Abdurrahim Albayrak, transferlerle ilgili şu açıklamaları yaptı..

 

- Yiğit Gökoğlan ve Turgut Doğan Şahin transferlerinde son durum nedir?

 

"Manisaspor Başkanı ile Yiğit konusunda defalarca görüştük, bugün de görüşeceğiz ve son karar belli olacak.. Turgut Doğan Şahin için de görüşmelerimiz devam ediyor.. Onun transferi de bugün belli olur."

 

- Shaqiri ile ilgili son teklif yapıldı mı?

 

“Shaqiri'yi takımımızda görmeyi çok istiyoruz. Oyuncu için Basel Kulübü'ne 8 milyon Euro teklif ettik. Ancak onlar 14 milyon Euro gibi bir ücret talep ediyorlar. Ayrıca Basel Şampiyonlar Ligi'nde mücadele ettiğinden o oyuncuyu almak çok zor.. Muhtemelen bize 'hayır' diyecekler ama biz yine de teklifimizi yaptık.”

 

- Arena'daki kavga nedeniyle ceza gelecek mi?

 

"O kadar büyütüldüğü kadar önemli bir şey değil. İki çocuk kavga etmişler, biri küçük çakı gibi bir şeyle diğerini yaralamış. Çocuk hastaneye de kaldırılmadı, bizim sağlık ekiplerimiz pansuman yaptı sadece. Diğer çocuk da Güngören Emniyeti'nde. Federasyon'un bununla ilgili ceza vereceğini düşünmüyorum, vermemesi gerekir" dedi.

 

twitter/ac_yaycili


Bunları da Beğenebilirsiniz