« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Shakhtar Tekirova'yla maç yapacak

Shakhtar Donetsk Teknik Direktörü Mircea Lucescu, kendisini kamp yaptığı otelde ziyaret eden Tekirova Belediyespor'a destek verdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

TFF 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Tekirova Belediyespor'un futbolcuları, kulübün onursal başkanı ve Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Uras ile Mircea Lucescu'yu, kaldığı Mardan Spor Kompleksi'nde ziyaret etti. Mardan'ın stadında Tekirova Belediyesporlu futbolcularla tanışan Lucescu, bir süre sohbet etti.

Başkan Yusuf Uras, Lucescu'ya Atatürk amblemli kalem seti ve Tekirova beldesini tanıtan bir albüm armağan etti. Lucescu, Atatürk amblemli kalem setini çok beğenen Lucescu, futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

-TEKİROVA BELEDİYESPOR İLE MAÇ-

Daha sonra otelde, başkan Yusuf Uras ile sohbet eden Lucescu, “Ocak ayında takımla Antalya'ya kamp yapmak için geleceğim. O zaman Tekirova Belediyespor ile maç yapalım. Takımı görmek istiyorum” dedi.

Uras da, beldenin 15 bin turistik yatağa sahip olduğuna işaret ederek, “Tekirova Belediyespor takımının maçlarında yüzde 70 bayan taraftar oluyor. Bayan taraftarlarımız maçlara çocuklarıyla geliyor” diye konuştu.
Lucescu, daha sonra Tekirova Belediyespor takım formasını imzaladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler