ZONGULDAK HABERLERİ

SGK Zonguldak’ta Kitup Iı Eğitimleri Verdi

IHA
10.09.2015 - 13:18Son Güncelleme :

SGK TARAFINDAN EĞİTİMLER DÜZENLENDİ

IHA

Avrupa Birliği tarafından desteklenen Kayıtlı İstihdamın Teşviki II Projesi (KİT-UP II) Projesi kapsamında Zonguldak’ta düzenlenecek eğitimler Dedeman Otelde başladı.
Eğitim Kapsamında Zonguldak, Karabük, Bartın ve Düzce İllerinde görevli Denetmelere, Richard Trigano tarafından Kayıt dışı İstihdamla mücadelede AB İyi uygulama Örnekleri konulu seminer düzenlendi.
Eğitime Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Daire Başkanı Yakup Süngü ile birlikte programa daha sonra katılan Zonguldak Sosyal Güvenlik İl Müdürü Çiğdem Acar “ Öncelikle İlimize hoş geldiniz demek istiyorum, Denetmenimiz Muzaffer Perdahçıoğlu sizlere ev sahipliği yapacaktır. Organizasyonu biz yapmıyoruz ama yine de bir isteğiniz olursa yardıma hazırım ayrıca Makamıma da gelirseniz sizleri ağırlamaktan onur duyarım” dedi.
Daire Başkanı Süngü eğitimde yaptığı konuşmada “Programa İlleri seçerken farkındalığı yüksek düzeyde oluşturabilecek daha fazla reklam ve daha fazla lansman yapabilecek İlleri tercih ediyoruz. Zonguldak ta bu İllerimiz arasında başlıca İllerimizden bir tanesidir. Özellikle eğitimleri yaparken denetmenler arkadaşlarımızdan görüş ve fikir aldık. Nasıl bir eğitim yapalım ki arkadaşlarımız beğensinler daha fazla faydalı olsun. Özellikle gelişmiş ülkelerdeki uygulamalar nelerdir. Özellikle Richard Bey o konuda sizlere sunum yapıyor. Çünkü sadece Türkiye de değil gelişen dünyada kayıt dışılığın olmadığı yerlerde denetim sisteminin daha iyi yürütüldüğü sistemlerde Ülkelerde bu iş nasıl yürütülüyor o konuda da sizlere sunumlar olacak bir de denetim psikolojisi ve mali konularda ileri düzeyde eğitimlerimiz yapıldı burada da aynı şekilde yapılacaktır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden SGK Zonguldak’ta Kitup Iı Eğitimleri Verdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Eylül 2015 tarihinde saat 13 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça SGK Zonguldak’ta Kitup Iı Eğitimleri Verdi haberi güncellenecektir.

ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:12
 • Guneş
  08:02
 • Öğle
  12:57
 • İkindi
  15:17
 • Akşam
  17:31
 • Yatsı
  19:09
Sayfa Başı