ADIYAMAN HABERLERİ

SGK Personeline ‘Riccon Tekniği Beden Dili’ Eğitimi Verildi

IHA
17.09.2015 - 16:11Son Güncelleme :

SGK PERSONELİNE RİCCON TEKNİĞİ İLE BEDEN DİLİ EĞİTİMİ VERİLDİ

IHA

Adıyaman Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personeline Riccon Tekniği ile Beden Dili Eğitimi verildi.
Adıyaman Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve Merkez Müdürlükleri personeline İl Müdürlüğü Konferans Salonunda Riccon Tekniği ile Beden Dili Eğitimi uluslararası alanda faaliyet gösteren Riccon İlhan Doğan tarafından verildi.
İl ve Merkez Müdürlükleri personellerinin katılımı ile oldukça neşeli bir ortamda gerçekleşen seminer sonrası açıklama yapan İl Müdürü Fuat Tekin, “Tüm toplum ve kurum bazında iletişim sorunları yaşadığımız bir zamanda özellikle de kurumumuz temel değerleri içerisinde önemli bir yere sahip iç ve dış paydaşlarımızla ve vatandaşlarımızla sağlıklı, anlaşılır ve ikna edici bir diyalog geliştirmemizde faydası olacak bir etkinlik oldu. Bu etkinliğin özellikle de uluslararası alanda isim yapmış değerli hocamız Riccon İlhan Doğan tarafından verilmesi, personelimiz açısından da ayrıca memnuniyetle karşılanmıştır. Bu noktada bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşan sayın hocamıza ve katılımlarından dolayı da tüm personelimize ayrıca teşekkür ediyor ve devamını diliyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden SGK Personeline ‘Riccon Tekniği Beden Dili’ Eğitimi Verildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Eylül 2015 tarihinde saat 16 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça SGK Personeline ‘Riccon Tekniği Beden Dili’ Eğitimi Verildi haberi güncellenecektir.

ADIYAMAN NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:42
 • Guneş
  07:25
 • Öğle
  12:31
 • İkindi
  15:01
 • Akşam
  17:16
 • Yatsı
  18:48
Sayfa Başı