HATAY HABERLERİ MERKEZ HABERLERİ

SGK Hatay'da 3 bin öğrenciye kitap, kumbara ve çanta

DHA
28.05.2018 - 11:11Son Güncelleme :
DHA

Mehmet EZER/ HATAY,(DHA)- Sosyal Güvenlik Kurumu Hatay İl Müdürü Hamit Bal ve İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, Antakya İlçesi İffet Zübeyr Göçmen İlkokulu 4 üncü sınıf öğrencilerine Kayıtlı İstihdamın Desteklenmesi Projesi (KİDEP) kapsamında hikâye kitabı, kumbara ve çanta dağıttı.

Sosyal güvenlik konusunda bilinç düzeyinin artırılması amacıyla ilkokul öğrencilerine yönelik hazırlanmış olan bilgilendirici materyallerin dağıtımında açıklamada bulunan SGK Hatay İl Müdürü Hamit Bal, "Kurumumuzca kayıtlı istihdamın artırılmasına yönelik birçok proje hayata geçirilmiş ve başarıyla tamamlanmıştır. Projelerden elde edilen katkıların sürdürülebilirliğini sağlamak ve başarılı olan faaliyetlerin devamını sağlamak adına yeni bir proje 'Kayıtlı İstihdamın Desteklenmesi Projesi' (KİDEP) 25.5.2017 tarihinde hayata geçirilmiştir” dedi.

İl Müdürü Hamit Bal, ilkokul öğrencilerine Hatay da toplam 3 bin öğrenciye bu materyallerin dağıtımı gerçekleştirileceğini aktardı.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde SGK Hatay'da 3 bin öğrenciye kitap, kumbara ve çanta haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı