ADANA HABERLERİ

SGK’dan Özel Güvenlik Firmalarına Teşekkür

IHA
27.10.2015 - 17:25Son Güncelleme :

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU ADANA İL MÜDÜRLÜĞÜ, KURUMA DÜZENLİ OLARAK PRİMLERİNİ ÖDEYEN VE BORCU OLMAYAN FİRMALARI “TEŞEKKÜR BELGESİ” İLE ZİYARET ETTİ.

IHA

Sosyal Güvenlik Kurumu Adana İl Müdürlüğü, kuruma düzenli olarak primlerini ödeyen ve borcu olmayan firmaları “teşekkür belgesi” ile ziyaret etti.
SGK İl Müdürü Bilal Canbolat, ziyarette yaptığı konuşmada, “İlimizde kurumumuza kayıtlı işyerlerini sektör bazında incelemeye almış bulunuyoruz. İlk olarak özel güvenlik sektöründe kayıtlı 36 firmayı incelemeye aldık. Bunlardan primlerini düzenli ödeyerek, sürdürülebilir bir sosyal güvenlik hizmeti vermemizde bize katkı sağlayan firmalarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.
Canbolat’ın yaptığı ziyarette, Securitaş A.Ş. Bölge Müdürü Cenk Bakırtaş, İşlek Ltd.Şti. yetkilisi Semiha İşlek hazır bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden SGK’dan Özel Güvenlik Firmalarına Teşekkür hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 17 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça SGK’dan Özel Güvenlik Firmalarına Teşekkür haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı