Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sezonun en zor 7 gününü yaşadık

“Pazartesi günü İngiltere’ye gittik, ardından Kayseri ve Sivas’a geldik. Bayramı da kapsayan bu süreçte sevenlerimizden ayrı kaldık. Ancak kazanan biz olduk.”

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

GEÇEN hafta pazartesi İngiltere’ye giden ardından Kayseri üzerinden Sivas’a geçen Beşiktaş’ta teknik heyet ve futbolcular 1 hafta evlerinden, sevdiklerinden uzak kaldılar. Bayramı da kapsayan bu süreçte önce Manchester United’ı, ardından Sivasspor’u deviren siyah beyazlılarda teknik direktör Mustafa Denizli, “Sezonun en zor 7 gününü geçirdik” diyerek yaşadıklarını anlattı.
Bu bizim mesleğimiz
Sivas dönüşü uçakta Genel Sekreter Kenan Öner ve Asbaşkan Ertunç Soğancı ile yaptığı sohbette Denizli, şunları söyledi:  “Geçen hafta pazartesi günü İngiltere’ye gittik, eşimizi, ailemizi dostlarımızı görmeden dış dünyaya kapanıp önce Kayseri sonra Sivas’a geldik. Böylesine stresli ve temposu yüksek maçlarda ayakta kalmak kolay değil. Fakat sonuçta bu bizim mesleğimiz. Önemli olan hedeflerimize ulaşmak.”
Kadroma güveniyorum
Ligin 6. haftasında G.Saray ve F.Bahçe’nin 12 puan gerisinde olduklarını, bugün zirveye ortak olduklarını hatırlatan Denizli, “Ben medyaya da konuşmuştum. Ligin 14 veya 15. haftalarını beklemelerini söyledim. Puan olarak bir şey diyemem ancak bu haftalar itibari ile bulunduğumuz konumun neresi olacağını hep birlikte göreceğiz yorumunu yaptım. Çünkü elimdeki kadroya inanıyor ve güveniyorum” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz