« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sezonu çift zaferle kapayacağız

Hentbolda, Bayanlar Süper Ligi play-off final serisinin ikinci maçında Üsküdar Belediyesi'nin yenerek, seride eşitliği yakalayan İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin antrenörü Hikmet Vurgun, “Eğer salı günü seyirci desteğini arkamıza alır ve bir sorun yaşamazsak, sezonu çifte zaferle kapatabiliriz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Vurgun, gazetecilere yaptığı açıklamada, Üsküdar Belediyesi'ne karşı normal süresi berabere biten karşılaşmayı galip tamamladıklarını, oyun içinde oyuncuların yaşadığı sakatlıkların, farkı açmalarını engellediğini söyledi.

Yarım takımla maç kazandıklarını ifade eden Vurgun, “Asiye, Çiğdem ve Esin'in darbelere bağlı problemler sonucu oyundan çıkması hep dezavantajdı. Sevindirici olan, mücadeleyi hem normal maç süresinde hem de uzatmada bırakmamaktı. Tüm ekibi kutluyorum. Daha önce bu maç bitmeden şampiyonluktan bahsetmeyeceğimi söylemiştim. Şimdi kupayı almaktan söz edebilirim. Türkiye Kupası'nın ardından ligde de mutlu sona ulaşmak istiyoruz. Salı günü eğer seyirci desteğini arkamıza alır ve bir sorun yaşamazsak, sezonu çifte zaferle kapatabiliriz” dedi.

2010-2011 sezonunun şampiyonunu belirleyecek İzmir Büyükşehir Belediyesi-Üsküdar Belediyesi maçı 17 Mayıs Salı günü saat 17.00'de Kültürpark Celal Atik Spor Salonu'nda oynanacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler