Ege Haberleri

EGE

  Sezona iki yeni oyunla merhaba

  İZMİR, (DHA)
  10.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Karşıyaka Belediye Tiyatrosu, 2011-2012 sezonuna iki yeni oyunla başlıyor.

  Sadece yetişkinlere değil, küçüklere de tiyatro sevgisi kazandırmayı amaçlayan topluluk, kuruluşunun 16’ncı yılında, çocuk ve genç izleyicilere Duşan Radovic’le Miroslav Berovic’in ortaklaşa kaleme aldıkları ‘Kaptan John Peoplefox’ isimli oyunu sahneleyecek. Yetişkinler ise Özen Yula’nın kaleminden çıkan ‘Aşk Evlerden Uzak’ isimli oyunla buluşacak.
  Yönetmenliğini Zekeriya Hocalar’ın yaptığı ‘Aşk Evlerden Uzak’ın prömiyeri 22 Ekim Cumartesi saat 20.00’de Karşıyaka Opera ve Tiyatro Sahnesi’nde yapılacak. Oyun, sezonu sonuna kadar her cumartesi aynı saatte Ziya Gökalp Kültür Merkezi’nde sunulacak.
  Yine yönetmenliğini Zekeriya Hocalar’ın üstlendiği Kaptan John Peoplefox ise 30 Ekim Pazar saat 14.00’te Ziya Gökalp Kültür Merkezi’nde sergilenecek. Bu oyun da sezon sonuna kadar her pazar aynı yer ve saatte seyirciyle buluşacak.
  Oyunların ücretsiz davetiyeleri Karşıyaka Belediyesi Kültür Müdürlüğü ile Ziya Gökalp Kültür Merkezi’nden temin edilebilecek. Sanatseverler ayrıntılı bilgi için (0232) 399 40 84 ya da 366 44 59 numaralı telefonları arayabilir.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı