« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sezer'in durumu belirsiz

Eskişehirspor Asbaşkanı Mesut Hoşcan, Sezer Öztürk'ün transferi konusunda Fenerbahçe ile görüşmelerinin devam ettiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Hoşcan, yaptığı açıklamada, takımdan kesin olarak gidecek futbolcuların net olarak belli olmadığını belirterek, ellerinden geldikçe takım iskeletini bozmak istemediklerini kaydetti.

Eskişehirspor'un transfer listesinde yurt içinde ve yurt dışında görüştüğü oyuncuların bulunduğunu ifade eden Hoşcan, şöyle konuştu:

“Yerinde transfer yapmak için çok uğraşıyoruz. İspanya ve Almanya'da görüştüğümüz oyuncular var. Bu oyuncularla ilgili olarak bonservis bedellerinde pazarlıkları sürdürüyoruz. Bu konu ile ilgili hafta içerisinde görüşmelerimiz sürecek. Alacağımız bu oyuncularla takımımız daha çok güçlenecek. Sezer Öztürk'ün transferi konusunda da Fenarbahçe ile görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Takas ve para teklifi var, bunları hafta içerisinde değerlendireceğiz.”
Hoşcan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dün Eskişehir'de düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, kentte UEFA standartlarında bir stadın yapılması konusunda verdiği sözün kendilerini mutlu ettiğini belirterek, şunları söyledi:

“Başbakan, konuşmasında bir bakıma Eskişehirspor'un gelecek yılki hedefini belirledi. Hedefimiz Avrupa'ya gitmek, bunun için Eskişehirspor da, taraftarlarımız da buna hazır. Bu konu ile ilgili olarak kulüp başkanı Halil Ünal sayın Başbakan ile bir görüşme yaptı”dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz