« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sezer transferi Tabata'ya bağlı

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, oyuncuları Sezer Öztürk'ün Beşiktaş'a transferinin siyah beyazlı kulübün Brezilyalı futbolcusu Tabata'nın kendilerine gelmeyi kabul etmesi halinde gerçekleşeceğini söyledi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Halil Ünal, hem Yıldırım Demirören hem de Serdal Adalı ile yaptığı görüşmelerde Sezer'in transferi için anlaşmaya vardıklarını belirterek, "Tabata'nın bize gelmesi halinde Sezer'in Beşiktaş'a transferi mümkün olacaktı. Ancak takasta sorun çıkınca bu transfer gerçekleşmedi. Bugün için bitmiş bir durum yok. Biz Sezer'i zaten satmak istemiyorduk. Ancak hem futbolcunun Beşiktaş'a gitme isteği, hem de siyah beyazlı kulübün bu konudaki ısrarı durumu bu noktaya getirdi. Eğer Tabata takası kabul ederse transfer gerçekleşir. Aksi bir durumda Sezer bizim 1,5 yıl daha sözleşmeli oyuncumuz. Bu sezon 3 gol attı ve gollerine devam edecektir. Sezer'in forması soyunma odasında asılı olacaktır. Biz oyuncumuzdan memnunuz ama onun büyük takımlara gitme isteğini de anlayışla karşılıyoruz" dedi.

Eskişehirspor başkanı, bir forvet ve savunma oyuncusu transfer etmek istediklerini de belirterek, "Antalya'da faydalı geçen kamp dönemini yapacağımız transferlerle noktalayarak, ikinci yarıda daha iyi bir performans sergileyeceğimize inanıyorum" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz