« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sezer için kapıyı çalan yok

Manisaspor'da yerel bir gazeteye yaptığı açıklamaların ardından süresiz kadro dışı bırakılan Sezer'le ilgili transfer dedikodularını yalanlayan basın sözcüsü Zeki Ayaydın, "Şu ana dek kapımızı çalan yok" dedi.

Mehmed Hakkı ÖZBAYIR / MANİSA (DHA)
SON GÜNCELLEME

Yönetimin Sezer'i devre arasında satma kararı aldığını hatırlatan Ayaydın, "Bu satış yapılırken futbolcunun değil, kulübün menfaatlerinin ön planda tutulacağını başkanımız açıklamıştı. Şu ana dek bize gelen resmi bir teklif yok. Ancak Sezer'i gerçekten isteyen ve şartlarımıza uygun rakamlar öneren bir kulüp olursa, bu oyuncuyu veririz" şeklinde konuştu.

Öte yandan Ankaraspor ligden çekildiği için haftayı bay takım olarak geçiren ve hanesine üç puan daha ekleyen siyah-beyazlı ekipte Beşiktaş maçının hazırlıkları sürüyor. Bir haftalık arayı iyi değerlendirdiklerini söyleyen Teknik Direktör Mesut Bakkal, "Önce Beşiktaş ardından Kasımpaşa maçlarını kazanarak ilk yarıyı rahat kapatmak istiyoruz" yorumunu yaptı.

Bu arada diz kıkırdaklarında sorun bulunan Dixon'un durumunun bugün yapılacak doktor kontrolünde netleşeceği bildirilirken, sakatlığı geçen kaleci Orkun'un 18 kişilik kadroda yer alabileceği açıklandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz