« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sezer: G.Saray kararlı olmalıydı

Galatasaray’a transferi yılan hikayesine dönen ve sonunda Galatasaray’a şimdilek transfer olmaktan vazgeçtiğini açıklayan Sezer Öztürk, kararının nedenlerini Radyospor’a açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor’da “Aydın Cingöz ile Haber Aktif” programına katılan Sezer Öztürk, “bu transfer sürecinde Ufuk Ceylan ile birlikte çok zarar gördük” dedi.

İKİYE ÜÇE BAKMAZ TRANSFERİ BİTİRİRSİN!
Sezer Öztürk, “Diyebilirim ki Galatasaray’a transferim yılan hikayesine döndü. Bu transfer sürecinde çok zarar gördük. Takımla birlikte idmana çıkamıyoruz. Sonuçta Manisaspor’u buralara getiren ekipte yer aldık, bu takımda olduğum sürece oynamak istiyorum. Uzunr zamandır Galatasaray ile görüşüyoruz ama bir türlü sonuçlanmadı. Eğer bir futbolcuyu istiyorsan ikiye, üçe bakmadan bu transferi bitirirsiniz. Bugün kadar bekledik sonuç çıkmadı. Artık önceliğim Manisaspor. Yönetimle oturup konuşacağız, eğer anlaşırsak Manisaspor ile sözleşmemi uzatacağım” diye konuştu.

BU SEZON GALATASARAY DEFTERİ KAPANDI
“Beni gerçekten isteyen her takımda oynarım” diyen sözlerine devam etti: “Galatasaray defteri benim için bu sezon kapandı. Bu kadar bekledim, Ufuk ile bu kadar fedakarlık yaptık ama olmadı. Gelecek yıllarda neler olur bilmiyorum ama ben futbol oynamak istiyorum. Süper Lig’de kendimi kanıtlamak istiyorum. Bu transfer süreci çok zarar veriyor. Bu baskıyı kaldırmak kolay değil. Hiçbir zaman Manissapor’da oynamam diye bir şey söylemem. Zaten sözleşmem var, yeni sözleşme uzatmam dedim. Ama artık fikrimi değiştirdim, önceliğim Manisaspor.”

GALATASARAY DAHA KARARLI OLMALIYDI
Transfer sürecinde yanlış yapmadığını savunan Sezer Öztürk, “Yanlış yapmadım. Büyük bir takımdan teklif geldi bende bunu değerlendirdim. Her futbolcu benim yaptığımı yapardı.

Galatasaray, sürekli “transferi bitereceğiz” dedi ama bir türlü bitmedi. Galatasaray çok büyük bir camia. Galatasaray’dan bu konuda daha kararlı ve farklı bir tutum sergiler diye bekledim. İnşallah önümüzdeki yıllarda bu tarnsfer gerçekleşir. Beni gerçekten isteyen ve alan her takımda oynarım” diye konuştu.

Bu arada Galatasaray yönetiminin Manisaspor’lu Ufuk Ceylan’ın transferi bu hafta bitirebileceği öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler