« Hürriyet.com.tr

Sezen ile başlıyor

Geleneksel Yaz Konserleri Sezen Aksu’yla 21 Haziran'da başlıyor...

Hürriyet Haber
X

Aksu’nun yaz konserlerinde bu yaz yine eğlenceli ve duygusal anlar iç içe yaşanacak. Aksu’nun duru yorumculuğunu öne çıkaran yepyeni düzenlemelerin yer aldığı konserlerde dinleyicilerin gözleri bazen gülmekten, bazen hüzünden dolacak.

 

Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek Sezen Aksu Geleneksel Yaz Konserleri bu yaz yine dinleyicileri duygudan duyguya taşıyacak. Sezen Aksu’nun hayatın tüm renklerini şarkılarla ve tadına doyum olmaz sohbetiyle dinleyici ile paylaşacağı yepyeni yaz konserleri başlıyor. 

 

Üstelik dinleyiciler bu konserlerde en çok istedikleri şeye, Aksu’nun sade ve güçlü yorumculuğuna doyacaklar.  Fahir Atakoğlu önderliğindeki Acoustic Band’in eşliğindeki repertuar ve düzenlemelerle, Harbiye’de dupduru bir Sezen Aksu duyulacak. Aksu misafirleriyle, daha önce hiç anlatmadığı, başından geçen komik anılarını da paylaşacak. Kısacası, bu yaz dinleyicilerin bazen şarkılarla yaşaran gözleri yerini, yer yer gülmekten yaşaran gözlere bırakacak.

 

Sahnede her biri kendi alanında isim yapmış uluslararası müzisyenlerin damakta tat bırakan doğaçlamalarla kendi virtüözlüklerini sergileyecekleri bölümler de yer alacak. Herkes Aksu’nun sesine olduğu kadar, dünya kalitesindeki müziğin tadına da varacak.

 

Konserler:

Tarih, Saat : 21-22 Haziran 2013, 21:00
Yer : Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi, İstanbul

Kaynak:

GezginGezgin
Şehirde kalanlara bayram için 20 öneri
En İyi
Türkiye’nin en güzel 10 nehri