GAZİANTEP HABERLERİ

Seyyar satıcı bulduğu 16 bin lirayı sahibine ulaştırdı

DHA
25.04.2017 - 11:30Son Güncelleme :
DHA

Metin İLİKSOY/NİZİP (Gaziantep), (DHA) - GAZİANTEP'in Nizip İlçesi'nde, seyyar satıcılık yapan Bülent Yurtseven, yolda bulduğu 16 bin lirayı polis aracılığıyla sahibine ulaştırdı.
Kendisine ait minibüsüyle mahallelerde seyyar satıcılık yapan Bülent Yurtseven, faturasını ödedikten sonra çıktığı bankanın önünde para buldu. Saydığı paranın 16 bin lira olduğunu gören Yurtseven, polisi arayarak durumu anlattı. Kısa süre sonra polis ekipleri, parasını kaybettiğini söyleyen Mehmet Bozfırat'ın kendilerine başvurduğunu söyledi. Yapılan araştırma sonunda 16 bin lira sahibi olduğu anlaşılan Bozfırat'a teslim edildi. Yolda bulduğu parayı sahibine teslim eden Yurtseven, "Parayı gerçek sahibine teslim ettim. Boğazımdan haram para geçmediği için mutluyum" dedi.
Çalıştığı şirketin maaş ödemeleri için bankadan çektiği 16 bin lirayı kaybedince çok üzüldüğünü anlatan Bozfırat, parayı bulan ve yeniden kendisine ulaşmasını sağlayan Yurtseven'e teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Seyyar satıcı bulduğu 16 bin lirayı sahibine ulaştırdı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 11 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Seyyar satıcı bulduğu 16 bin lirayı sahibine ulaştırdı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı