Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Seyircinin gecesi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Vedat OKYAR

Dün geceki oyunda seyirci, takımının arkasındaydı. Ne kadar kötü gidiş olursa olsun, doğrusu da bu. Beşiktaşlı'nın Dinamo Kiev'i tutacak hali yok ya. Bu takım da onların, taşıyacağı keyif de. Beşiktaş ligde üst üste çok kaybetti. Dün akşam şeytanın bacağını kırdı. Hem de salı akşamı oynayacağı kupaya büyük heves taşıdı.

Beşiktaş, ilk yarıda hep gördüğümüz filmi oynattı. Oyunu koparmaya çalışan da Beşiktaş'tı, gol yapmaya da... Kaçan da bir kamyon dolusu gol var. Ancak bir de yediği gol gerçeği vardı. Hem de bir yan ortadan, ölü toptan geldi. Kaleci Fevzi'nin boyu 3 metreye yakın. Kafayı vurana bakıyorum, Fevzi'nin yarısı. Biraz Rahim'e bulaşayım. Rahim seni şaşkınlıklar içinde seyrediyorum. Çok iyi oynarken bile rakibe bir iki tane de olsa servis yapıyorsun. Biraz dikkatli olsan bunlar olmayacak.

Şifo, bir karış boyun var ama türlü türlü de huyun var. Yine akşamı sen bitirdin. Hem kafandan, hem ayağından çıkan süper iki top var. İkisi de gol oldu. Yusuf, seni son iki oyunda çok beğenmiştim. Beklemeye bırakıp birşey yazmamıştım. Çünkü devamlılığını nasıl taşıyacaksın diye merak içindeydim. İyi oynamaya başladın, böyle devam edersen takımına katkın büyük olacak. İki lafım da Amokachi'ye olacak. Takımını en kısa yoldan öbür kaleye taşımak gayreti içinde olduğu zaman çok faydalı. Dün geceki bu çabaları tuttu da. Arkadaşları son vuruşları iyi yapamadılar. Tabii ki başrolde de Oktay var. İçeri itmenin daha kolay olduğu yerde dışarı vurdu. Ama Amokachi'ye attırdığı gol ayıbını örttü.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler