« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Seyircimize mağlubiyet tattırmak istemiyoruz"

Boluspor Kulüp Başkanı Mehmet İnceayan, "Bu sezon iç sahada seyircimize mağlubiyet tattırmak istemiyoruz" dedi.

A.A
SON GÜNCELLEME

İnceayan, yaptığı açıklamada, takımının hafta sonu İstanbul'da Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa ile yaptığı hazırlık maçında 4-2 mağlup olduğunu belirterek, eksik kadroya rağmen futbolcuların performansından memnun olduğunu söyledi. İnceayan, kırmızı kart cezalısı Cemil'in haricinde takımda cezalı oyuncu olmadığını ifade ederek, "Sahamızda pazar günü oynayacağımız 1461 Trabzonspor maçının hazırlıklarına yarın başlayacak. Boluspor taraftarından 1461 Trabzonspor ile oynayacağımız maçta takımlarına destek olmalarını bekliyoruz" diye konuştu.

İç ve dış sahada puan alan bir takım oluşturduklarına dikkati çeken İnceayan, şöyle devam etti:

"İçeride ve dışarıda maç parolamız üç puan. İlk altı hedefimiz için içeride ve dışarıda puan almak zorundayız. Bundan önceki sezonlarda iç sahada çok puan kaybı yaşandı. Bu sezon iç sahada seyircimize mağlubiyet tattırmak istemiyoruz. Bu konuda futbolcularla da görüştük, onlara en fazla iki maç tolerans tanıdık. Onlar da bunu kabul etti. Maç kaybının yaşanması durumunda verilecek cezalar iki katına çıkartılacak. Bunu da futbolcularımız kabul etti. Bu, önemli bir olay. Biz takımımıza güveniyoruz."

İnceayan, takımı oluştururken mevcut kadroyu koruduklarına işaret ederek "Nokta transferler yaptık ve bunlar yerlerine oturdu. İyi bir takım olduk. Birlik ve beraberliğin yanı sıra takım olma ruhu da üst seviyelerde. Bu da sahaya yansıyor" ifadesini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz