Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Seyirci değil taraftar

ÜÇ şeye takıldım dün gece..

Üçüncü dakikada korner atıyor Konya Şekerspor.. Fenerbahçe 11 kişiyle kendi ceza alanı içinde.. Rakip takımdan 3 kişi kendi orta alanına yakın.. Tek bir
F.Bahçeli yok yanlarında..
Tamam, İnter’le oynarsın, son dakikalarda skoru korumak istersin onu kabul ederim.. Ama Konya Şekerspor karşısında bunun anlamı nedir?
İkincisi Bilica? Ne seyircide kredisi kalmış ne de takım içinde.. Bundan sonra hangi maçta, hangi hatayı yapacak bilinmez.. Çok şeye mal olan Galatasaray derbisindeki hatasına benzer gereksiz topla oynama girişimlerini dün de sürdürdü.. Gereksiz yere göğsüyle pas verme isteğinden de kurtulmuş değil.. Onun yerine G.Saray’ın Semih Kaya’yı kazanğı gibi dün Hasan Erbey’i denese Fenenbahçe belki bir oyuncu kazanırdı..

Çift forvetin ışığı

Ve üçüncüsü.. Özgür ilk 45 dakika çok iyi oynadı.. Tek pasları, ileri geri çalışması, ortalarıyla alkış aldı.. İkinci yarı Stoch sola çekilince o da sağ kulvara
geçmek zorunda kaldı.. Etkinliği azaldı ama son goldeki asisti güzeldi.
Bu üç unsur dışında iyi bir hazırlık oldu F.Bahçe için.. İki forvet oyuncusuyla gol bulması önümüzdeki günler için ışık oldu.. Stoch oyunun önemli bölümünde özgür oynadı.. Sahanın en çalışkan ismiydi.. Üçüncü goldeki asisti nefisti.. Bienvenu çok iyi niyetli bir oyuncu.. F.Bahçe taraftarı, seyircisi demiyorum, taraftarı arkasında durursa gollerin devamı gelir..
Konya ekibinde üç oyuncu hemen öne çıktı.. Ömer Ali, Bilal Aziz ve Eren Görür.. Bizim Ahmet’ten aldığım bilgilere göre Ömer Ali çok istikrarlı bir oyuncuymuş.. Dilerim geleceği dünkü futbolu gibi parlak olur..

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI