ADANA HABERLERİ

Seyhan Belediyesi 60 Bin Kişiye Aşure Dağıttı

IHA
27.10.2015 - 11:06Son Güncelleme :

SEYHAN BELEDİYESİ MUHARREM AYI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA İLÇENİN ÇEŞİTLİ NOKTALARINA KURDUĞU ÖZEL STANTLARDA 60 BİN KİŞİYE AŞURE DAĞITTI.

IHA

Seyhan Belediyesi Muharrem ayı etkinlikleri kapsamında ilçenin çeşitli noktalarına kurduğu özel stantlarda 60 bin kişiye aşure dağıttı.
5 Ocak Meydanı, İnönü Parkı, Gazipaşa Parkı, Seyhan Belediyesi hizmet binası önü ve Barajyolu 7,5 Durak Gençlik Meydanı’nda kurulan 5 ayrı noktaya yerleştirilen kazanlarda getirilen aşure vatandaşlara dağıtıldı.
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar da kazanın başına geçip aşureyi bizzat kendi elleriyle vatandaşlara ikram etti.
Karalar, “Muharrem ayı sofralarımızda bereketin arttığı bir aydır. Paylaşma duygusunun ve kardeşliğin tesisinde çok önemli kabul edilen Muharrem ayı vesilesiyle gerçekleştirdiğimiz Aşure etkinliğini geleneksel hale getirdik. Etkinliğimize iştirak ederek ikram ettiğimiz aşure yiyen vatandaşlarımıza da teşekkür ederim” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Seyhan Belediyesi 60 Bin Kişiye Aşure Dağıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 11 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Seyhan Belediyesi 60 Bin Kişiye Aşure Dağıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı