Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şeyh Ömer ve sevgilisi ABD’nin dilinde!

Chicagolu taraftarlar Ömer’in soyadının söylemekte zorlandığı için ‘sheikh’ lakabını taktı. Milli oyuncunun Ohio güzeli Davis ile yaşadığı ilişki de herkesin dilinde.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
NBA Doğu Konferansı’nda final serisinin ilk maçında Chicago Bulls, yıldızlar topluluğu Miami Heat’i 21 sayı farkla, 103-82 yendi ve seride 1-0 öne geçti. Bu maçta 5 sayı atan ve smacıyla alkış alan Ömer Aşık’a Chicago taraftarları, İngilizce’de söylenmesi zor olan “Aşık”, yerine “şeyh” anlamına gelen “sheikh” ismini /images/100/0x0/55eae834f018fbb8f89e549btaktı. Öte yandan, bu sene “Miss Ohio” seçilen Lindsay Davis ile yeni bir ilişkiye başladığı iddia edilen milli basketbolcu, Ohio güzeli ile olan birlikteliği nedeniyle de Amerikan basınına konu oldu. Öte yandan Oklahoma, Memphis’i 105-90 yendi Batı Konferansı finalinde Dallas Mavericks’in rakibi oldu.

Kalbinden rahatsız

Terezowens haber sitesinde kalbinden rahatsız olan Davis ile Hancock Kulesi’nin 95. katındaki Signature Restoran’da çekilmiş bir fotoğrafı bulunan Aşık’ın, Amerikalı güzel ile ilişki yaşadığı öne sürüldü.

İlişkili Haberler