GeriGülten ÖZKAN Yılbaşında farklı bir deneyim arayanların adresi: Alaçatı sokak partisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yılbaşında farklı bir deneyim arayanların adresi: Alaçatı sokak partisi

Yılbaşında farklı bir deneyim arayanların adresi: Alaçatı sokak partisi

Yılbaşını, dışarda kutlama deneyimini birçoğumuz tatmıştır. Restoranlar ve eğlence mekânlarının yılbaşındaki konseptleri neredeyse hemen hemen aynı oluyor. Gece birkaç sanatçının sahne almasıyla başlayıp, dans gösterileri ve yılbaşı çekilişleriyle son buluyor. Bu eğlence anlayışının dışına çıkmaya ne dersiniz? Alaçatı, bu anlamda sizin için biçilmiş bir kaftan... Rengârenk sokakların yılbaşındaki ışıl ışıl haline hiç şahit oldunuz mu? İşte tüm detaylarıyla Alaçatı sokak partisi...

Alaçatı, son birkaç yıldır yaz turizmiyle oldukça revaçta bir tatil beldesi... Rengârenk daracık sokakları, ünlü otantik restoranları ve meyhaneleriyle tatil severlerin oldukça ilgisini çekiyor. Biz Alaçatı'yı bu haliyle hatırlarken, yılbaşında da bizim için sokak partisiyle iyi bir alternatif haline geldi. Romantik ve otantik sokakları, sıcak şarap ve DJ performansı eşliğinde sevdiklerinizle eğlencenin keyfini doyasıya yaşayacağınız bir partiyle yeni yıla merhaba deme fırsatı sunuyor.

Yılbaşında farklı bir deneyim arayanların adresi: Alaçatı sokak partisiHem çok cep yakmıyor hem de aşırı eğlenceli

Alaçatı'da mekânlar yılbaşı için hazırlıklarına haftalar öncesinden başlıyor. Kışın kapalı olan birçok mekan kapılarını yılbaşını Alaçatı'da kutlamak isteyen eğlence sevenler için açıyor. Neredeyse tüm restoran ve meyhane fiyatları 250-350 TL arasında değişen menü seçenekleri sunuyor. Tabi bu fiyatlar 00.00'a kadar geçerli, sonrasında aldığınız içecekler genelde ücretli oluyor.

Yılbaşında farklı bir deneyim arayanların adresi: Alaçatı sokak partisiÇeşme Marina ve Alaçatı Port'taki restoranlarda alacart yemek seçeneklerini de bulabilirsiniz. Yemeğin ardından herkes sokaklarda mekânlardan gelen müzikler eşliğinde, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmeye devam ediyor. Mekânların dışarıya taşınan bistroları ve varillerde yakılan ateşler, isteyenler için oturma ve ısınma seçenekleri sunuyor.

Yılbaşında farklı bir deneyim arayanların adresi: Alaçatı sokak partisi


Akın akın geliyorlar

Son yıllarda bu partiye ilgi yoğun... Her yıl katılım giderek artıyor. O yüzden bir an önce karar verip erkenden rezervasyon yaptırmakta fayda var. Otel fiyatları yaz sezonuna oranla bir tık düşük. Alaçatı'nın içindeki butik otellerin fiyatları gecelik 100-700 TL arasında değişiyor.

Yılbaşında farklı bir deneyim arayanların adresi: Alaçatı sokak partisi 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle