« Hürriyet.com.tr

Mikonos ve muhteşem gece hayatı

Dünyanın en popüler turizm merkezlerinden biri olan Mikonos, hem dünya genelinde ünlülerin hem de beş yıldızlı tatil yapmak isteyenlerin uğrak yeri. Ege’nin bu ünlü adası harika plajları, otelleri, lüks villa ve yatları dışında efsane partileriyle de meşhur. Zaten herhangi bir beach’e gittiğinizde gün batımı ile parti zamanının başladığını göreceksiniz. Önce Ege’nin harika sularında keyifle yüzüp ardından da dans ve müzikle coşmak için ideal. İşte eğlencenin kalbi Mikanos'dan tüyolar...

Hürriyet Haber
X

Beyaz boyalı yol labirentlerini, Küçük Venedik’teki temeli denizde olan evleri de gördükten sonra bar ve restoranlara dönüştürülmüş bu harika mekanlarda güzel vakit geçirebilirsiniz.  Alışveriş içinse Hora’yı önerebiliriz. Burada lüks bir moda deneyimi yaşayabilirsiniz.

Mikonos ve muhteşem gece hayatı

GÜNDÜZ PLAJ GECE KULÜP

Adayı gezip gece hayatına bağlandığınız noktada ise aklınızda olsun her plaj bir gece kulübü… Agrari, Paradise, Super Paradise, Elia, Malalianos ve Tourlos plajları partiler için uğrak yerlerinizden olacak. Özellikle Çıplaklar Plajı olarak bilinen Paradise, eğer bu seçeneğe açık değilseniz listenize girmeyebilir.

Zaman kavramını yitirdiğim şehir: PragZaman kavramını yitirdiğim şehir: Prag


Plaj dışında da seçenekler yok değil. Yine müzik ve dansın zirve yaptığı bu mekanlar içinde popüler olanlar ise dünyaca ünlü Clup Paradise, Cavo Paradiso, Space…

Mikonos ve muhteşem gece hayatı

LifePinner Der ki; Mikonos’u LifePinner’da pinledikten sonra keşfettiğiniz harika gece kulüplerini not almayı unutmayın. Kesinlikle bir daha gitmek isteyeceğiniz bu ada için City Guide’ınız sizin ve arkadaşlarınızın çok işinize yarayacak.

Mikonos ve muhteşem gece hayatı

LifePinner tarafından hazırlanmıştır.

Kaynak:

GezginGezgin
Avrupa'nın çatısına yolculuk
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Gezerken birçok şey öğreneceğiniz dünyanın en ucuz 10 şehri
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Atatürk’ün aziz hatırasının bulunduğu dünya şehirleri
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Peygamberler Şehri: Şanlıurfa
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Avrupa’nın en renkli seyahat molası: Strasbourg ve Colmar
Kültür&SanatKültür&Sanat
Venedik’te ilginç kitabevi