« Hürriyet.com.tr

İsviçre'yi İstanbul'a getiren 'Sevgiler Günü' programı

Sevgiler Günü’ne sayılı günler kaldı. Bu özel günü İstanbul’da kendinizi İsviçre’deki bir dağ evindeymiş gibi hissetmeye ne dersiniz? Swissotel The Bosphorus İstanbul, 14 Şubat’a özel İsviçre mutfağına özgü çok güzel bir mönü ve SPA deneyimi sunan program hazırladı. İşte detaylar…

Hürriyet Haber
X

Swissôtel The Bosphorus İstanbul, aşk dolu bir Sevgililer Günü’nü sizin için planladı. Otelin bahçesinde yeşillikler içinde konumlandırılmış ‘Chalet Restoran’da bu güne özel çok güzel mönüler yer alıyor. 100 yıllık ahşap bir dağ evi olan Chalet restoran misafirlerini İsviçre Alpleri’nde bir gezintiye çıkararak raklet, peynir, et, çikolata fondü ve bölgenin diğer geleneksel İsviçre lezzetlerini tatma imkânı sunuyor. Sevdiğinizle sımsıcak ve romantik bir atmosferde, canlı müzik eşliğinde şömine başında özel bir Sevgililer Günü geçirebilir, birkaç saatliğine de olsa kendinizi İsviçre’deki bir dağ evinde hissedebilirsiniz. Şömine başında geçireceğiniz bu özel günde mönü ve bir kadeh şampanya dahil fiyat: 275 TL.

İsviçreyi İstanbula getiren Sevgiler Günü programı

Eşsiz SPA deneyimi

Otel içinde hizmet veren ‘Pürovel SPA & Sport’ta sevdiğinizle birlikte aşkınızı tazeleyecek ve aşkın en güzel halini unutulmaz bir hatıraya dönüştürebilirsiniz. ‘Margarita Süit’te sizi ve partnerinizi 150 dakika sürecek mükemmel bir deneyim bekliyor.

İsviçreyi İstanbula getiren Sevgiler Günü programı

Seçeceğiniz masajlar vücudunuzu rahatlatıp gevşetirken kalan zamanda jakuzi, buhar odası ve dinlenme yataklarının keyfine varacaksınız. Ayrıca şubat ayına özel 120 dakika yerine 150 dakika sürüyor.

İsviçreyi İstanbula getiren Sevgiler Günü programı

Kaynak: Hürriyet Haber

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Dünyanın en ilginç 20 restoranı
BalayıBalayı
Katar’da sıra dışı bir balayı
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
İskoçya’dan Türkiye’ye uzanan gizemli tünel
YazYaz
Ege’nin adı pek duyulmamış saklı köyleri
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Bütün kaplumbağaları hamile bıraktıktan sonra sakatlandı
GezginGezgin
Tatile yeni televizyonuyla birlikte çıktı