GeriSeyahat Hürriyet Kayseri’de...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi
Hürriyet Kayseri’de...

Hürriyet Kayseri’de...

Son iki yıldır Hürriyet gazetesinin düzenlediği ‘Hürriyet ile Keşfet’ projesi kapsamında gazetemizin yazarları TÜRSAB’a bağlı bazı acentalar bugünden itibaren üç günü boyunca Kayseri’de olacak...

Kayseri’yi Keşfet’ programı kapsamında kentin eski konakları, mahalleleri, müzeleri gezilecek. Bugün Erciyes’te köşe yazarlarının katılacağı kızak ve kayak yarışları yapılacak. Akşam saatlerinde de yine Erciyes’te kayak hocaları meşaleler eşliğinde gösteri amaçlı kayacak. Ayrıca dilek fenerleri uçurulacak. Dileyen Kayserililer bu etkinliğe katılabilecek.

Hürriyet Kayseri’de...


Yarın ise Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Selçuklu Müzesi ve Kurşunlu Cami’ne geziler düzenlenecek... Sekizincisini düzenlediğimiz etkinliğe gazetemizden Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila ile birlikte Ertuğrul Özkök, Sedat Ergin, Ayşe Arman, Kanat Atkaya, Melike Karakartal, Mehmet Yaşin, Sahrap Soysal, Melis Alphan, Müge Akgün, Cengiz Semercioğlu, Murat Yetkin, Ömür Gedik, Deniz Zeyrek, Onur Baştürk, Yalçın Bayer, Sefer Levent, Uğur Gürses, Erdal Sağlam, Vahap Munyar gibi pek çok yazarımız katılacak. ‘Kayseri’yi Keşfet’ etkinliklerini sosyal medyadan #hürriyetilekesfet ve #kayseriyikesfetetiketleriyle takip edebilirsiniz.

Hürriyet Kayseri’de...

Fotoğraflar: Gezievreni


Yorumları Göster
Yorumları Gizle