« Hürriyet.com.tr

Burgazada'da hafta sonu kaçamağı için ideal yer...

Tarih kokulu Burgazada’da yer alan İndos, farklı lezzetleri ve efsane mezeleri ile adaların vazgeçilmezi olmuş durumda. Kaostan uzak, sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir mola vermek istiyorsanız, rotanızı adaya çevirin.

Hürriyet Haber
X

Kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz samimi bir ortamda, keyifli dakikalarınıza eşlik etmek isteyen İndos’un, rustik bir mutfağı var. Yutacağınız her lokmada hissedebildiğiniz bir mutluluk ve huzur var.  İndos’un mottosu “Aç gelin, mutlu gidin!” 

Kapılarını hayatın güzelliklerine ve eşsiz lezzetlerine açan mekan, sadece şehirden sıkılanları değil mavinin ve yeşilin kollarında kendi serüvenlerine keyif dolu bir sayfa eklemek isteyenleri de bekliyor. Kendine has rengarenk konseptinde hizmet veren mekânın muhteşem atmosferi, dostlarınızla paylaştığınız her ana değer katarken, geniş menüsü de damaklarda unutulmaz tatlar bırakıyor. En öne çıkan lezzetleri Hamburgaz, Anne Köftesi, Enginar ve her hafta çeşidi değişen organik sebzelerden pişen zeytinyağlılar.

Burgazadada hafta sonu kaçamağı için ideal yer...

Günün her saati ziyaret edebileceğiniz, sahile 2 dakika mesafedeki İndos, tüm sıkıntılarınızı şehrin kıyılarında bırakabileceğiniz, tıpkı Sait Faik’in söylediği gibi “Çok eskiden rastlaşacaktık...” diye hayıflanacağınız bir yer…   

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
170 yıl sonra bulunan batık
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Trakya'nın can damarı: Edirne
Kültür&SanatKültür&Sanat
Artvin’de sıra dışı kütüphane mimarisi
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Longozun sonbahardaki güzelliği havadan görüntülendi
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Çölün tam ortasında 2000 yıllık göl!
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Herkül ve Amazon Kadınlarının adası: Giresun Adası