GeriSeyahat Çocukların uçaklarla ilgili hayalleri 23 Nisan'da gerçekleşti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi
Çocukların uçaklarla ilgili hayalleri 23 Nisan'da gerçekleşti

Çocukların uçaklarla ilgili hayalleri 23 Nisan'da gerçekleşti

Singapur Havayolları ve SosyalBen Vakfı işbirliğiyle 23 Nisan pazar günü, Atatürk Havalimanı’nda çocukların yüzünü güldüren keyifli bir etkinlik gerçekleştirildi. Defalarca dışarıdan gördükleri uçaklara binmeyi, uçağın içinde neler olduğunu merak eden çocuklardan oluşan 30 kişilik grubun hayalleri için özel bir çalışma yapıldı. İşte detaylar…

Sabahın erken saatlerinde Atatürk Havalimanı’na gelen çocuklar nasıl bir sürprizle karşılaşacaklarını beklerken, kendilerini bir anda uçağa biniş işlemlerini yaparken buldular. Biniş kartlarını alan çocuklar, gümrükten geçip, uçağın bekleme salonuna doğru ilerlediler. Bekleme salonuna ulaştıklarında, onlarca uçakla karşılaşan çocukların yüzündeki keyifli gülümseme görülmeye değerdi.

Çocukların uçaklarla ilgili hayalleri 23 Nisanda gerçekleşti


Boeing 777 uçağını gördüklerinde, şimdi biz bu kocaman uçağa mı bineceğiz diyerek heyecanlarını dışa vuran minik kalpler, neşe içinde birbirleriyle uçak üzerine şakalaştılar. Zaman gelip, uçağın içine alındıklarında hosteslerin güler yüzle karşıladığı çocuklar, yerlerine oturdu ve hosteslerin de yardımıyla uçağın ekranlarını açıp, çizgi filmlerini seyrettiler.
Çocukların uçaklarla ilgili hayalleri 23 Nisanda gerçekleşti


O esnada başlayan yemek servisi, gülen yüzlerine yeni bir tebessüm daha ekledi. Dağ başını duman almış ve 23 Nisan kutlu olsun nağmeleriyle inleyen uçağın içindeki sevgi seli görülmeye değerdi.
Çocukların uçaklarla ilgili hayalleri 23 Nisanda gerçekleşti

Organizasyonla ilgili konuşan Singapur Havayolları Pazarlama ve Hizmetler Sorumlusu Derya Pekruh Gerçeker, "23 Nisan'da ‘SosyalBen’ vakfıyla gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonda, çocuklarımıza keyifli saatler geçirtebildiysek ne mutlu bize. Çocuklarımız, Türkiye'nin geleceği, onlar bizim umutlarımız. Baş tacımız çocuklarımızı bu anlamlı günlerinde, hayalleriyle buluşturmayı hedefledik.” şeklinde görüş belirtti. Ayrıca, Gerçeker, "Çocuklar hayal ettikçe güzelleşir dünya, hayallerinizin peşinde koştuğunuz nice bayramlara..." diyerek, çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı da kutladı.

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle