GeriSeyahat Bayramda seyahate çıkacaklara tüyolar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi
Bayramda seyahate çıkacaklara tüyolar

Bayramda seyahate çıkacaklara tüyolar

Pek çoğunuz Ramazan Bayramı tatilini planladı bile. Kalacağınız otelden bineceğiniz uçağa kadar detaylı bir ön hazırlık gerektiren bu süreçte, avantajlı ulaşım için kulak vermeniz gereken tüyolar...

Sosyal medyada gezinmek alışkanlığınız olsun

Farklı markalar,  çeşitli kampanyalara imza atarak tüketiciye ucuz bilet satın almaları için fırsat tanıyor. Bu fırsatı kendiniz için avantaja çevirmek elinizde. Bunun için tek yapmanız gereken, bilet satın alabileceğiniz adresleri takip etmeyi size hitap eden avantajlı bileti satın alana kadar bırakmamak.

Bayramda seyahate çıkacaklara tüyolar

Tek ekranda pek çok bilgi

Günümüzde ulaşım anlamında tüketiciye avantaj sağlayan pek çok karşılaştırmalı internet sitesi var. Bu siteleri, takip edip, otobüs, uçak ve tren seferlerini tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz. Böylece uygun sefere ait fiyatları, saatleri, firmaları, yolculuk sürelerini ve çok daha fazla özelliği karşılaştırıp en ucuz bileti almanız mümkün olabilir.

Bayramda seyahate çıkacaklara tüyolar

Gün ve saat

Seyahat ederken ilk tercihiniz uçaksa, hafta içi ve akşam uçuşları her zaman diğerlerine göre daha ucuz. Tatilinizi planlarken bu iki veriye göre hareket etmek maddi anlamda kâr etmenizi sağlar. Bu detaylara erken rezervasyonu da ekleyebilirseniz işte size avantajlı bir alışveriş…

Bayramda seyahate çıkacaklara tüyolar

Cuma gününe dikkat!

2017 yılı uçak bileti satışlarıyla ilgili bir araştırma, en pahalı yurtiçi uçak biletlerinin cuma günleri satıldığını ortaya koyuyor. Pazar sabah saatleri ve salı günleri ise ucuz bilet bulmak için en ideal gün. En pahalı yurtdışı uçak bileti perşembe günü, en ucuz yurtdışı uçak bileti ise pazar günü satılmış.

Bu saatlere kulak verin

2017 yılında yurtiçi uçuşlarında en uygun bilet 23.00 ile 00.00 arasında, yurtdışı uçuşlarında ise en ucuz bilet 03.00 ile 04.00 arasında satılmış.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle