Yollarda Aşama aşama muhteşem bir tatil planı hazırlama tüyoları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi
Aşama aşama muhteşem bir tatil planı hazırlama tüyoları

Aşama aşama muhteşem bir tatil planı hazırlama tüyoları

 Vakit tatil vakti elbette! Yaz tatili olsun, balayı olsun hatta yılın her anında kendinize bir nefes arası yaratmak üzerine incelikleri konuşalım istedik. Planlı olmaktan zarar gelmez değil mi?

ROTA BELİRLEYİN

Görmek istediğiniz yerlere dair bir listeniz olsun hep. Ani kaçış planlarında bile işe yarar. Her şeyi önceden ayarlamak en mantıklısı ama hayat bazen fazla hızlı aktığında bile bir acil durum rotası hayat kurtarır. Gideceğiniz yeri belirledikten sonrası çorap söküğü!

ÖNCE KONAKLAMA

Kendinizi elbette sınırlamayın. Mühim olan aklınıza ruhunuza iyi gelecek nefes aranıza odaklanmak. Canınız çadır çekiyorsa çadır! Sadece belirlemek önemli. Bir oteli, pansiyonu, kamp alanını önceden incelemek, yorumlarına, seçtiğiniz tarihlerde müsaitlik durumlarına bakmak size son dakika sürprizlerinden koruyacaktır.

Aşama aşama muhteşem bir tatil planı hazırlama tüyoları

BİLETİNİZİ KUCAKLAYIN

Tarihleri belirlediniz, konaklayacağınız yere karar verdiniz. Her şey tamam. Artık biletinizi de alabilirsiniz. Ekonomik olması adına çok mecbur kalmadıkça son dakikaya bırakmayın.

ÇANTA HAZIRLIĞI

En incelik isteyen meselesi işte burası seyahatlerin! Bu yüzden çok daha detaylı anlatacağız. Yine de buraya eklemeden de geçemedik. İhtiyaç listenizi hazırlayın, o da dursun hep bir kenarda. Kesinlikle çok faydasını göreceksiniz. Rotanız, kalacağınız yer, yanınıza alacaklarınız her şey hazır! Artık yola çıkma vakti!

LifePinner tarafından hazırlanmıştır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle