GeriSeyahat 2017'de Türkler en çok nereleri ziyaret etti?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi
 2017'de Türkler en çok nereleri ziyaret etti?

2017'de Türkler en çok nereleri ziyaret etti?

2016'da kurulup hızla yükselen seyahat uygulaması LifePinner, 2017'de Türk kullanıcılarının en çok hangi şehirleri pinlediğini ve 2018'de en çok nerelere gitmek istediklerini açıkladı. İşte detaylar…

LifePinner seyahat uygulaması Türk kullanıcıların seyahat rotasını çıkardı. LifePinner tarafından yapılan açıklamada, 2017'de romantik şehir Paris'in başı çektiği listede, Paris'i Roma, Londra, Amsterdam, Barselona ve Venedik takip ediyor. İlk 10'da ilerleyince ise Floransa ve Milano da yerini alıyor. Türklerin, 2017'de en çok İtalya'ya gittiğini söylemek yanlış olmaz. Euro'nun yükselişine rağmen, Avrupa'nın başı çekmesi ise şaşırtıcı.

 2017de Türkler en çok nereleri ziyaret etti

2018 bucket list'lere baktığımızda ise, Avrupa'dan da uzaklaşıp New York'a gitmek isteyenlerin sayıca oldukça fazla olduğunu görüyoruz. New York'u ise, Londra, Tokyo, Amsterdam, Sydney ve Reykjavik takip ediyor.


2017de Türkler en çok nereleri ziyaret etti


Tüm dünyayı gezen adamdan harika film

Tüm dünyayı gezen adamdan harika filmDünyanın her köşesinden harika manzaralar yakalayan ekibin işini izlemek bile harikayken, onların deneyimledikleri harika olayları hayal etmek bile istemiyoruz.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle