Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Seyahat öncesi moral depoladı

Bu haftaki konuğumuz Rabia Işık, değişmek için Mersin’den geldi. Arkadaşlarıyla çıkacağı seyahat öncesi moral depolamak isteyen Rabia Hanım, günün sonunda aynadaki görüntüsünden çok hoşlandı. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın.

Tel: (0212) 677 08 87

Etiler MOS Hillside’tan makyöz Ebru Takım, Rabia Hanım’ın gözlerini ön plana çıkaran bir makyaj yaptı. Kaşları düzeltti, elmacık kemiklerini belirginleştirdi. Dudakları göz ve saç rengine uygun bir parlatıcıyla renklendirdi.

Rabia’nın sırları

En çok dişlerini beğeniyor.

Kaşlarını hiç beğenmiyor.


Rabia Hanım’ın siyah pantalonunu ve broşla süslü bej rengi üstünü abiye giysilerin satıldığı Dooris Modaevi’nden seçtik. Giysi seçiminde bize modaevinin sahibi İffet Erkuvan yardımcı oldu.

58 yaşındaki Rabia Işık, emekli ve 38 senelik evli.

Etiler MOS Hillside’tan Murat Kayabaşı, Rabia Hanım’ın kumral saçlarını yüzüne sıcak bir ışık vermesi için kestane bakır rengine boyadı ve kaşları da iki ton koyulttu. Kısa olan saçları spor bir kesimle şekillendirdi.

Dooris Modaevi: (0212) 264 34 53

Etiler MOS Hillside: (0212) 287 86 88

NelerYAPMALI

Pantalon takımları tercih etmeli.

Etek tercih etmemeli.

Kısa saç kullanmalı.

Omuzlara dökülen uzunlukta saç kullanmamalı.

Dore ve yeşil tonlarında makyaj yapmalı.

Kırmızı ve mavi tonlarında makyaj yapmamalı.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI