« Hürriyet.com.tr

Seyahat Çantası

Hürriyet Haber
X

Seyahate hazır mısınız

TUMI, 2011 ilkbahar - yaz sezonu için hazırladığı renkli koleksiyonuyla Harvey Nichols mağazalarında yerini aldı. Orman, kum ve deniz temalı renk paletiyle dikkat çeken koleksiyon, farklı boyla ebatlardaki seyahat çantaları, iş çantaları, günlük çantalar, cüzdanlardan oluşuyor. Dayanıklılığı, şık tasarımı, kalite ve kullanım kolaylığıyla seyahatseverlere hitap ediyor. (www.harveynichols.com.tr)

Anında çek, yolla

Samsung Electronics, dünyanın neresinde olursanız olun, internet üzerinden ve sosyal paylaşım ağlarından arkadaşlarınız ile paylaşabileceğiniz kareler çekmenizi sağlıyor. Wi-Fi özellikli, yeni kompakt fotoğraf makinesi SH100 tamamen internete bağlantı özelliğine sahip. (www.samsung.com)

Esnek ve kullanışlı

Outdoor markası Jansport’ta sırt çantaları ve seyahat ekipmanları bulabilirsiniz. Sırt çantaları esnek, dayanıklı ve kolay ayarlanabilir askıları bulunuyor. Çok seçenekli bağlama noktaları ile, eşyaların dağılmasına engel oluyor. Yanınıza ne alırsanız alın, cep sistemi sayesinde bulmanız kolaylaşıyor. (www.jansport.com)

Su geçirmez, darbelere dayanıklı

Casio saatlerin G-shock serisi özel ambalajında satışa sunuluyor. Koleksiyonda dikkat çekici zemin aydınlatma renkleri kullanıldı. Darbelere dayanıklılık özelliğinin yanı sıra kronometre, alarm, tam otomatik takvim ve 200 metre su geçirmezlik özellikleri var. Casio saat satış noktalarından edinebilirsiniz.

Hızlı ve şık

Puma, BioRide teknolojisi ile geliştirdiği yeni Faas ayakkabı koleksiyonunda koşucuların performansına büyük katkı yapan özel ayakkabılar sunuyor. Ayakkabının en iyi koşucuların zeminle mümkün olan en kısa teması sağlamaya çalışmalarından hareketle geliştirilen taban yapısı, koşucunun daha hızlı bir performansa ulaşmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda şık tasarımıyla dikkat çekiyor. (www.puma.com)

Her adımda daha iyi bir vücut

Reebok’un, EasyTone koleksiyonunda ayakkabının yanı sıra, daha güzel bir vücuda sahip olmak isteyenlere destek olan
tekstil ürünleri de bulunuyor. Bu ürünler yenilikçi resisTone bantları ile siz hareket ettikçe direnç yaratıyor. Vücut kaslarını güçlendirip şekillendirerek, duruşunuzun düzelmesini sağlıyor, her adımda daha şekilli kalça ve bacaklara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Hem günlük yaşamınızda hem de spor yaparken giyebilirsiniz. Kadın ve erkekler için farklı modeller bulabilirsiniz. (www.reebok.com)

Rahatına düşkün erkekler için

Levi’s Chino pantolonlar özgürlüğüne düşkün ve seyahatsever erkeklere hitap ediyor. Bol cepli veya askılı alternatifleriyle son derece rahat ve kullanışlı. Cüzdan, anahtarlık ve cep telefonunuzu ayrı ayrı ceplere yerleştirebilirsiniz. Çok çeşitli renk alternatifleri bulunuyor.

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Avrupa'nın en ucuz tatil yerleri
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
En çok gidilmek istenen ülke belli oldu!
GezginGezgin
Cennetten düşen bir damla: Ohrid
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Hasankeyf'te 11 bin 500 yıllık yerleşim yeri bulundu
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Sosyal medyada en popüler 7 yurt dışı tatil noktası
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Tepeden bakıldığında plaj gibi görünen havuz